Každý test je na našich stránkách svým způsobem unikátní, aby nebylo možné jakýmkoliv způsobem podvádět, či využít možnosti udělat si IQ test vícekrát.
Certifikát, který obdržíte Vám může posloužit nejen pro osobní využití. Můžete se s ním pochlubit přátelům a zároveň jim doporučit, aby si také vyzkoušeli náš spolehlivý numerický IQ test.
Systém veškerá vložená data automaticky zpracovává, není tudíž potřeba žádného zásahu zvenčí. Tím je zaručena naprostá diskrétnost numerického IQ testu.

F.A.Q.

Často kladené otázky

1.) Proč je právě náš IQ test numerické inteligence nejpřesnější?

Tento test byl sestaven specialisty v oboru psychologie, humanitních věd a matematiky. Díky stovkám vypracovaných IQ testů a neustálému vývoji se jedná o jeden z nejpřesnějších testů vůbec.

2.) Kde zjistíte správné odpovědi k otázkám?

Každý, kdo si na našich stránkách udělá numerický IQ test, obdrží certifikát. Z tohoto důvodu aby nebylo možné jakýmkoliv způsobem podvádět, zůstávají správné odpovědi skryté i po absolvování testu.

3.) Nepřišel Vám SMS kód?

Je možné, že nemáte aktivovanou službu Premium SMS ve svém telefonu. Služby na našem portálu je možné využívat jen se službou Premium SMS aktivovanou u Vašeho mobilního operátora. Zprovoznění této služby je zdarma a trvá jen několik minut. Pro aktivaci se obraťte na svého operátora:
T-Mobile: 4603
O2: *11, *88
Vodafone: *77     

4.) Nenašli jste odpověd na svou otázku? Napište nám!
admin@testujiq.cz